Citroen C3: Кольоровий Стиль та Зимова Готовність. Отримайте Комплект Зимової Гуми в Подарунок!         Акція до Кінця Лютого 2024 року.

 

 

     Citroen C3 визначає новий рівень комфорту та елегантності в світі міських автомобілів. Зараз ви маєте унікальну можливість придбати свій C3 та отримати в подарунок комплект зимової гуми. Ця акція триває до кінця лютого 2024 року, тож поспішайте!

 

 

     Чому Citroen C3 - Ваш Вибір:

 

     Захоплюючий Дизайн: Особливий дизайн Citroen C3 з акцентом на стилі та індивідуальності.


     Ефективний та Економічний: Компактний, але потужний, Citroen C3 пропонує ефективний двигун та високий рівень економії пального.


     Технології для Міста: Сучасні технології та функції для зручності в міських умовах.


     Спеціальна Акція до Кінця Лютого 2024:

 

   Придбайте свій Citroen C3 та отримайте в подарунок:

 Комплект Зимової Гуми: Зробіть ваші зимові поїздки безпечними та комфортними.


     Не пропустіть цю унікальну можливість власного Citroen C3 та забезпечте собі комфортне та безпечне водіння в будь-яку пору року. Акція діє до кінця         лютого 2024 року, тож приєднуйтесь до світу Citroen та отримайте естетику та практичність разом із комплектом зимової гуми у подарунок!

Про дилера
Автоцентр "Ілта на Печерську"

Автоцентр Citroёn "Ілта на Печерську"- офіційний дилерський центр автомобільного бренду Citroёn на Залізничному шосе, 6 в місті Киеві.

Ми - компанія, яка спеціалізується на французьких автомобілях, саме тому зможемо підібрати авто враховуючи усі ваші побажання. В нашому салоні ви зможете ознайомитись з модельним рядом бренду Citroёn, отримати кваліфіковану консультацію щодо особливостей автомобілів та здійснити тест-драйв омріяної автівки.

А завдяки сучасному обладнанню та потужностям станції технічного обслуговування ми готові обслуговувати ваші автомобілі щодня, виконуючи повний спектр з післяпродажного обслуговування автомобілів Citroёn!