Група PSA в 2021 році запустить електричні версії компактних комерційних фургонів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL.

Послуги доставки з нульовим рівнем викидом CO2 – тепер це можливо з повністю електричними фургонами PEUGEOT e-Partner, CITROËN ë-Berlingo, OPEL Combo-e. Весь модельний ряд легких комерційних автомобілів в Європі буде електрифіковано на 100% вже до кінця 2021 року. Електричні версії також будуть запропоновані і для пасажирських венів – моделей PEUGEOT e-Rifter, CITROËN ë-Berlingo, OPEL Combo-e Life.

Починаючи з 2019 року, Група PSA реалізує стратегію, згідно з якою всі нові моделі автомобілів обов’язково будуть електрифіковані: вони отримують повністю електричну версію або модифікацію у вигляді гібрида. Дана стратегія веде до втілення в реальність одної із стратегічних цілей Групи PSA – до 2025 року запропонувати повний модельний ряд електрифікованих автомобілів.

Після запуску в 2020 році електричних версій комерційних моделей середнього класу D-Van та великогабаритних вантажівок сегмента E-Van, тепер пора запуску повністю електричних версій для компактних фургонів B-Van. Електромобілі будуть створені відразу для брендів – PEUGEOT, CITROËN, OPEL – причому ця пропозиція поширитися не тільки на комерційні фургони, але також і споріднені з ними пасажирські версії. Таким чином, вже в 2021 році Група зможе завершити формування повної лінійки електрифікованих фургонів і венів.

Нове покоління компактних фургонів і венів Групи PSA заслужило безліч титулів, включаючи найпрестижніший – «Міжнародний фургон року 2019». Пасажирські версії автомобілів також були визнані журі AUTOBEST як «Краща покупка в Європі 2019». Всі ці титули і нагороди були реально підтверджені ринковим успіхом – починаючи з моменту запуску у вересні 2018 року, продажу даних автомобілів по всьому світу вже перевищили 650 тис. одиниць. Електричні компактні фургони та акумуляторні батареї будуть проходити фінальну збірку на заводі в місті Віго (Іспанія), електродвигуни поставляє підприємство в місті Тремер (Франція), а виготовлення редуктора і головної пари налагоджено в місті Валансьене (Франція): справжня європейська якість!

Усі електричні фургони і вени будуть побудовані на платформі еСМР, яка відрізняється наступними особливостями:

– тяговий акумулятор на 50 кВт з рідинним охолодженням і максимальною вихідною потужністю до 100 кВт;

– електродвигун потужністю 100 кВт 136 к.с.;

– бортовий зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт (однофазне) або 11 кВт (трьохфазне).

Про дилера
Автоцентр "Ілта на Печерську"

Автоцентр Citroёn "Ілта на Печерську"- офіційний дилерський центр автомобільного бренду Citroёn на Залізничному шосе, 6 в місті Киеві.

Ми - компанія, яка спеціалізується на французьких автомобілях, саме тому зможемо підібрати авто враховуючи усі ваші побажання. В нашому салоні ви зможете ознайомитись з модельним рядом бренду Citroёn, отримати кваліфіковану консультацію щодо особливостей автомобілів та здійснити тест-драйв омріяної автівки.

А завдяки сучасному обладнанню та потужностям станції технічного обслуговування ми готові обслуговувати ваші автомобілі щодня, виконуючи повний спектр з післяпродажного обслуговування автомобілів Citroёn!