Лімітована партія CITROEN Jumpy L2/L3 вже в автосалоні «Ілта на Печерську»

В нашому автосалоні є в наявності CITROEN Jumpy L2 з дизельним двигуном 2,0 HDI + пакет “Бізнес” за ціною 855 300 грн та CITROEN Jumpy L3 з дизельним двигуном 2,0 HDI + пакет “Бізнес” за ціною 886 000 грн.

 

Всі автомобілі обладнано механічною шестиступеневою коробкою передач.

 

Нове покоління Jumpy має архітектуру, оптимізовану, щоб бути ще більш зручним, комфортним та безпечним. Вона включає в себе новітні покоління технологій допомоги і двигунів, що робить його ідеальним партнером для щоденних завдань.

 

Переваги моделі:

 

• До 1400 кг корисного навантаження

• До 6,6 м3 корисного об'єму

• До 4 м корисної довжини

• між колісними арками ширина 1,25 м

 

 

Для всіх ситуацій! Завдяки своїй висоті, обмеженій 1,94 м на всіх версіях, Citroën Jumpy може легко заїхати на будь-які автостоянки, які зазвичай важко доступні для транспортних засобів цього типу.

Більше не потрібно двічі паркувати і ризикувати штрафами, тепер можна дістатися до підземного паркінгу або парковок торгівельних центрів.

 

​​Як щоденний партнер, Citroën Jumpy пропонує версії, адаптовані до потреб різних видів діяльності, на будівельних майданчиках, на дорогах і в місті. Ви самі обираєте той, який найкраще відповідає вашим потребам.

 

Про дилера
Автоцентр "Ілта на Печерську"

Автоцентр Citroёn "Ілта на Печерську"- офіційний дилерський центр автомобільного бренду Citroёn на Залізничному шосе, 6 в місті Киеві.

Ми - компанія, яка спеціалізується на французьких автомобілях, саме тому зможемо підібрати авто враховуючи усі ваші побажання. В нашому салоні ви зможете ознайомитись з модельним рядом бренду Citroёn, отримати кваліфіковану консультацію щодо особливостей автомобілів та здійснити тест-драйв омріяної автівки.

А завдяки сучасному обладнанню та потужностям станції технічного обслуговування ми готові обслуговувати ваші автомобілі щодня, виконуючи повний спектр з післяпродажного обслуговування автомобілів Citroёn!